Новим головою партії «Слуга народу» став Олександр Корнієнко

Корнієнко був єдиним кандидатом, якого висунули на цей пост під час з'їзду «Слуги народу»

СуспільствоАндрій Стець, 10 листопада5900
Глава партії за статутом обирається на 4 роки

З'їзд партії «Слуга народу», який у неділю, 10 листопада, відбувається в Києві, обрав головою політичної сили першого заступника голови фракції «Слуга народу» Олександра Корнієнка. Відповідне рішення було прийнято одноголосно, повідомляє УНІАН.

Перед голосуванням Корнієнко виступив з трибуни, зокрема, щодо пріоритетів партії. Він зауважив, що партійний статут потребує перезавантаження.

«Партія має займатися конкретними речами за трьома напрямками, які я хочу запропонувати. Перше – якісна зміна політики на місцевому рівні, друге - якісно новий підхід до партійного будівництва, третє – перетворення партії в центр ухвалення головних політичних рішень в країні, підготовка нової політичної еліти для України», – заявив Корнієнко.

«Перезавантаження влади, будівництво партії, створення політичних рішень для розвитку країни - це наші основні завдання на новому етапі розвитку партії», – сказав він.

Крім того, він анонсував найближчим часом ініціювання змін до законодавства про політичні партії.

«Найближчим часом ми ініціюємо зміни в законодавство про політичні партії...», – повідомив Корнієнко та висловив переконання, що сучасний закон про політичні партії «морально і технічно застарів».

Зазначимо, що раніше на засіданні партії було прийнято рішення задовольнити заяву Дмитра Разумкова про складення ним повноважень голови партії.

Зазначимо, що сьогодні у столиці проходить перший етап чергового з'їзду партії «Слуга народу». Делегати розглянуть звіт про діяльність партії за рік, кадрові питання та питання участі у виборах до місцевих органів влади.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук