Голова Нацполіції Ігор Клименко підтримав ідею легалізації проституції

«Ми все одно цієї проблеми не позбудемось»

Ігор Клименко – за легалізацію проституції і проти легалізації легких наркотиків

Новий голова Національної поліції Ігор Клименко висловився за легалізацію в Україні проституції і проти легалізації легких наркотиків, а розмови про легалізацію зброї, на його думку, варто вести після завершення бойових дій.

Відповідаючи на запитання журналістів видання LB.ua про його ставлення до легалізації проституції голова Нацполіції сказав: «Якщо на державному рівні буде прийнято цивілізоване, законодавче рішення щодо легалізації проституції, напевно, так. Тому що ми все одно цієї проблеми не позбудемось».

При цьому, відповідаючи на запитання про його ставлення до легалізації легких наркотиків, Клименко сказав, що не підтримує її, бо «суспільство до цього не готове».

«Що стосується легалізації легких наркотиків, я бачив, чим закінчується прийом легких наркотиків у дітей. Вважаю, суспільство поки до цього не готове», – вважає очільник Національної поліції.

Говорячи про своє ставлення до легалізації вогнепальної зброї, Клименко наголосив на тому, що про це варто говорити після завершення бойових дій на Донбасі і вилучення нелегальної зброї.

«Я вважаю, що насамперед потрібно вилучити незаконну зброю, а потім, можливо, провести аналіз всіх аргументів за і проти, вислухати експертів. Але все це – після того, як закінчаться бойові дії і не буде постійного джерела надходження нелегальної зброї, зате буде можливість належного контролю за легальною», – сказав голова поліції.

Зазначимо, що Ігор Клименко очолив Національну поліцію 25 вересня, змінивши на цій посаді Сергія Князєва.

Нагадаємо, в Україні планують легалізувати гральний бізнес через 10 років після його заборони.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук