«Новоросія» щоденно «висмоктує» зі спонсорів по $20 млн

СуспільствоВолодимир Пиріг, 18 листопада 20142010

Донецька і Луганська «народні республіки» щодня висмоктують з Росії мільйони доларів, адже кожен день існування проекту «Новоросія» висмоктує з кишень організаторів близько $20 млн.

Це випливає з кошторису, котрий потрапив до рук журналістів ТСН, який вони отримали від людей з оточення екс-нардепа Олега Царьова.

Саме ця особа отримує і розподіляє кошти. До того ж, робить це так, що залишає чимало невдоволених.

На двадцять одній сторінці викладено план знищення української держави. Дві третини займає кошторис запланованих заходів.

Так звані «мирні мітинги» на сході України в них оцінені щонайменше в $15 тис. кожен. Це означає, що на одного учасника виділялося близько $75. Однак до учасників доходило заледве 100-200 гривень.

«Цю суму просто дерибанив сам Царьов. За ці гроші він продовжує будувати собі розкішне життя», – розповів експерт зовнішньополітичних досліджень Сергій Пархоменко.

Він давно помітив невідповідність сум, які потрапляють до Царьова від кремлівських координаторів, і сум, які видають безпосередньо бойовикам так званого «ополчення».

«Люди воюють за тисячу гривень. Хоча Царьов у Москві пояснював, що має бути тисяча доларів на день», – заявив експерт.

Порядок інших цифр також вражає. Зовнішня реклама ДНР і ЛНР потягнула на $500 тис. На створення інформаційних приводів для ЗМІ виділено $300 тис. Розробка ідеологічного підґрунтя для сепаратистів коштувало $25 тис.

На військову форму та амуніцію для бойовиків Царьов запросив по $1,5 тисячі за кожного. Однак найбільш приголомшлива стаття видатків – це допомога родинам загиблих.

Пархоменко запевнив, що керівникам квазідержавних утворень на території Донбасу вигідні смерті тих, хто повірив їхній демагогії та взявся за зброю. Можливо, цим і пояснюються накази про безглузді та криваві штурми донецького аеропорту, в котрих загинули вже сотні, якщо не тисячі бойовиків.

«Якщо бойовика вбивають – це додаткова можливість поцупити ту суму, котра була прописана на забезпечення бойовиків. Керівникам ДНР і ЛНР вигідно, аби більше бойовиків було вбито на Донбасі», – вважає експерт.

Доки цей план утілюється в життя, сам Царьов оселився в престижному районі Москви, їздить на розкішному джипі Porsche і оплатив дітям навчання у Лондоні.

Як повідомляляв ZAXID.NET, на Сході України терористи на чолі з Царьовим об’єдналися у незаконний «Союз народних республік «Новоросія».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук