«Обличчя міста-2014» - нагорода для тих, хто розвиває Львів

Суспільствопромоція, 15 жовтня 20146990
«Обличчя міста-2014» - нагорода для тих, хто розвиває Львів

Конкурс «Обличчя міста» цього року проходив у незвичному форматі – гостей нагородили у Храмі Святих Верховних Апостолів Петра і Павла. Церемонія пройшла без зайвого пафосу, а саме місце лише підкреслило достойність переможців у почесних номінаціях. Організатори конкурсу – Львівська міська рада і Львівська торгово-промислова палата – відзначили тих, хто, незважаючи на складні умови, розвиває і власний бізнес, і рідне місто.

Переможцем в номінації «У світі грошей: Львів фінансовий» цього року став Банк «Львів». Визнання ПАТ АКБ «Львів» найкращим банком у місті Львові стало приємним подарунком до 24-ї річниці Банку. За такий тривалий період досягнути вдалося чимало – Банк «Львів» вистояв під час кризи, завоював довіру клієнтів і здобув репутацію надійного, перевіреного, «свого». Розуміння кон’юнктури ринку та потреб клієнтів дозволяє Банку «Львів» розвиватися впевнено і стабільно, пропонуючи клієнтам оптимальні умови кредитування, вигідні депозитні програми, та забезпечуючи гарантовані виплати по вкладах.

Особливою гордістю Банку «Львів» є Програма кредитування на цілі енергозбереження. Тим більше, що саме зараз вона виходить на новий рівень. Банк «Львів» почав втілювати програму у сусідній Івано-Франківській області,  відкрив Єдиний в Україні Центр кредитування Енергозбереження (м. Львів,  вул. І. Франка, 32). І надав перший кредит об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). А це дуже важливо. Адже тепер кожне ОСББ може за кредитні кошти утеплити стіни, горища, трубопроводи в будинках. Може встановити котельню або тепловий пункт. Може замінювати двері та вікна в будинках на енергозберігаючі. Тобто ОСББ може модернізувати будинки і квартири і сплачувати за це поступово, а не збирати відразу великі кошти у мешканців. Чим більше будинків буде модернізовано, тим краще будуть захищені мешканці від енергетичної залежності.

«Те, що ми почали кредитувати ОСББ – це справді велике досягнення, адже процедура видачі такого кредиту набагато складніша ніж для фізичних осіб. – розповідає Голова правління Банку Львів Ігор Гавриляк. - Наш досвід показав, що ми можемо ефективно працювати з великими структурами, втілюючи європейські стандарти енергозбереження у ширшому форматі. Це особливо актуально зараз, коли всім українцям доведеться економити електроенергію та газ. Ми разом з партнерами пропонуємо альтернативу, що дозволить використовувати ресурси набагато ефективніше».

Зупинятися на досягнутому Банк «Львів» не збирається – попереду нові цілі. Серед них – стратегічна підтримка малого і середнього бізнесу. Вона, зокрема буде здійснюватися із залученням міжнародних інвестицій на кредитування тих, хто прагне розпочати і розвивати власну справу. І хтозна, – може через кілька років одна з компаній, що отримає кредит у Банку «Львів» також стане переможцем конкурсу «Обличчя міста».

Ліцензія №54 від 26.10.2011

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук