Обов’язки головного архітектора Львова виконуватиме Юліан Чаплінський

У Львівській міській раді оголосили конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління архітектури. До моменту оголошення результатів конкурсу виконання обов’язків начальника управління архітектури міста покладено на Юліана Чаплінського.

Сьогодні, 25 лютого, відомого львівського архітектора, засновника компанії «CHAPLINSKYY & Associates» Юліана Чаплінського представили колективу, інформує прес-служба Львівської міської ради.

«Я знаю Юліана Чаплінського вже 8 років. Ми працювали над спільними проектами разом з Інститутом архітектури Львівської політехніки. Пана Чаплінського знаю як дуже інновативну та динамічну особистість. Його кандидатура – це дуже добрий вибір на посаду начальника управління архітектури», – наголосив професор урбаністики Віденського технічного університету Андреас Гофер.

«Ми знайомі із паном Чаплінським уже 2 роки. Познайомилися, коли разом працювали над проектом для УКУ. Він є дуже хороший архітектор. З ним цікаво говорити та дискутувати на професійні теми. Чудово, що його обрали на посаду керівника управління архітектури – не лише тому, що він є надзвичайно компетентним у цій сфері, а й тому, що як людина він виважений і розсудливий», – додав всесвітньовідомий архітектор Штефан Беніш.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук