Один день перебування Максима Стасіва в індійській клініці коштує $350

Максим Стасів у клініці в Індії

Один день перебування в індійській клініці для унікального пацієнта з Львівщини Максима Стасіва коштує $350, повідомила лікар хлопця Віра Приймакова.

«Стан Максима стабільний. 2 дні температурив, зараз вже краще. Його планово готують до трансплантації. Це займе чимало часу, тому що це не проста процедура», – написала Приймакова на своїй сторінці у Facebook.

Вона також зазначила, що індійські лікарі консультуються з лікарями з Клівленда (США) щодо лікування Максима. 

Через місяць Максима мають поставити в чергу на трансплантацію. До цього часу його готуватимуть до операції. «Підготовка буде дуже складною і дорогою. Перебування один день з лікуванням коштує 350$. Тому в нас залишається тільки чекати, щоб стан Максима стабілізувався і він був готовий до трансплантації», – додала Приймакова.

Нагадаємо, у Максима Стасіва виявили синдром Ледда – неповний поворот кишківника. В Україні хлопець вже переніс низку операцій. Йому видалили майже весь кишківник. Тепер на нього чекає трансплантація органу в індійській клініці Medanta Mediclinic Gurgaon Haryana.

Трохи більше, ніж за два тижні, українці зібрали на лікування Максимові близько 250 тис. євро (близько 7,5 млн грн). Зараз вже витратили близько 170 тис. євро, зокрема,115 тис. євро перерахували як аванс для лікарні. Ще 53 тис. євро пішло на переліт Максима до Індії. 

Клініка у Австрії, куди хлопця хотіли відправити лікуватись спочатку, не відмовилась брати хворого, але поставила батькам та волонтерам нереальні умови – заплатити 250 тисяч євро авансу і ще гарантувати виплату такої суми опісля операції. Крім того, австрійці захотіли, аби волонтери повернули їм борг попередніх українських пацієнтів – 61 тисячу євро.

Реквізити для перерахунку коштів на операцію Максиму Стасіву.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук