Олена Тищенко подала у відставку

СуспільствоРоман Ганкевич, 16 вересня 201520370
Керівник Управління із повернення активів, набутих корупційним шляхом, Олена Тищенко

Керівник Управління МВС щодо забезпечення повернення активів, одержаних злочинним шляхом, Олена Тищенко подала у відставку. Про це вона заявила в ефірі «Еспресо.TV» у середу, 16 вересня.

У своїй заяві чиновниця зазначила, що в загальному правоохоронна система України, а також система органів юстиції залишається критично корумпованою і не готова для повернення активів, які були придбані злочинним шляхом режимом Віктора Януковича.

«Нам потрібні і негайно потрібні дуже серйозні законодавчі зміни, але замість цього увагу суспільства відволікається на інші законодавчі ініціативи, які передбачають створення чергових, неефективних органів, в яких до того ж пропонується закласти корупційні можливості для таких органів», - заявила Тищенко.

Як приклад вона навела ініціативу щодо створення Агентства з повернення активів і розпорядженню ними, а також зазначила, що йде у відставку внаслідок «інформаційних атак» проти неї особисто, а також проти всього Управління.

Нагадаємо, раніше журналісти програми «Схеми» повідомили, що Тищенко разом з колишнім чоловіком володіє дорогою віллою у Франції і розкішним будинком у Великобританії, які не внесені у податкову декларацію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук