Омбудсмен Валерія Лутковська проведе онлайн-прийом громадян у Львові

СуспільствоДар'я Буряченко, 24 листопада 20141980

Спілкування з уповноваженою Верховної Ради України з прав людини Валерією Лутковською у прямому ефірі відбудеться на початку грудня у приміщенні Регіонального представництва омбудстмена у Львівській області за адресою: Львів, вулиця Винниченка, 12.

На прийом можуть звертатися громадяни України, іноземці, особи без громадянства, які перебувають на території України або особи, які діють в їхніх інтересах.

Омбудсмен розглядатиме скарги (звернення) на дії чи бездіяльність органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових осіб, які призвели до порушення конституційних прав і свобод людини і громадянина. Розгляду підлягають звернення, якщо після виявлення факту порушення прав пройшло не більш ніж рік чи за наявності виняткових обставин – два роки та якщо спір не передано на розгляд до суду.

Попередній запис на особистий прийом Уповноваженого ВРУ з прав людини триває до 28 листопада у Регіональному представництві за адресою: Львів, вулиця Винниченка, 12. Довідка за тел.: (032)2600-858.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук