Омбудсменом в Росії стала генерал-майор МВС Тетяна Москалькова

СвітЛюбко Петренко, 22 квітня 20160
Омбудсменом в Росії стала генерал-майор МВС Тетяна Москалькова

Депутати російської Держдуми проголосували за призначення генерал-майора МВС Тетяни Москалькової на посаду уповноваженого з прав людини в Росії. Її кандидатура була висунута фракцією «Справедлива Росія» - повідомило видання «Газета.Ру».

Спершу на посаду омбудсмена претендували шестеро кандидатів: п'ятеро – за поданням парламентських фракцій і один самовисуванець. Однак під час обговорення в Думі претендент від ЛДПР Іван Сухарєв зняв свою кандидатуру на користь партійного колеги Сергія Калашнікова. Потім ще два кандидати взяли самовідвід.

Тетяна Москалькова, виступаючи зі своєю програмою роботи, зокрема заявила: «Правозахисна тема стала активно використовуватися західними і американськими структурами як зброя шантажу, спекуляцій, погроз, спроб дестабілізувати і чинити тиск на Росію... Ми знаємо, стільки неправди звучало навколо Криму і України. Важливо, щоб уповноважений з прав людини міг захистити не просто одну людину, але і систему цінностей в Росії».

Коментаори від самого початку назвали Москалькову «кандидатурою, узгодженою в Кремлі». У голосуванні вона передбачувано перемогла. За Москалькову проголосувало 323 депутати, проти було тільки 11, а утримався один. Два інші кандидати не набрали і половини голосів всіх парламентарів.

Москалькова після обрання обіцяла взяти під особистий контроль розслідування справи про напад на журналістів і правозахисників в Інгушетії. Крім того, вона збирається відвідати Чечню і зустрітися з її головою Рамзаном Кадировим, щоб зрозуміти, як в регіоні дотримуються права людини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук