ООН звинуватила президента Чехії у ксенофобії та ісламофобії

СвітЛюбко Петренко, 22 жовтня 20153900
ООН звинуватила президента Чехії у ксенофобії та ісламофобії

Чеська Республіка систематично порушує права людини. Про це заяви у четвер, 22 жовтня, верховний комісар ООН з прав людини Зейд Раад Аль-Хусейн – повідомило чеське видання Reflex.

Водночас Аль-Хусейн звинуватив президента Чехії Мілоша Земана у проявах ксенофобії та ісламофобії. «За достовірними повідомленнями з різних джерел порушення прав мігрантів не є одиничним або випадковим явищем, а відбувається систематично. Схоже, що це невід’ємна частина політики чеського уряду, спрямована на те, щоб відлякати мігрантів та біженців від вступу на територію країни, або від того, щоб там залишитися», - заявив комісар ООН з прав людини.

Чеська Республіка зазнала критики і за те, що біженці, котрі прибули на її територію, утримуються в таборах від 40 до 90 днів, при цьому у них відбирають гроші та особисті речі. ООН також звинувачує Чехію за те, що сім'ї біженців з дітьми не огорнуті належною турботою.

Міністр внутрішніх справ Чехії Мілан Хованець заявив, що не розуміє, що конкретно критикує Аль-Хусейн. Він також зазначив, що умови утримання мігрантів в ЧР поступово поліпшуються, і, за його словами, жодні правила або директиви міжнародних зобов'язань Чеської Республіки та європейського законодавства не порушуються.

Прес-секретар президента Іржі Овчачек відкинув звинувачення щодо свого шефа, і заявив, що в Чехії панує свобода слова, тому Мілош Земан має право висловлювати свою думку.

Кілька днів тому президент Чехії, коментуючи кризу з біженцями в Європі, заявив: «Ісламські біженці запровадять тут закони шаріату. А це значить, зокрема, що жінки можуть зазнати каменування, злодіям відрубуватимуть руки, а ми втратимо можливість споглядати красу жінок, оскільки вони ходитимуть в паранджі з ніг до голови».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук