Оприлюднено відповіді на тести ЗНО з української мови та літератури

Результати тестування учнів стануть відомі 14-15 червня

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив правильні відповіді на тест з української мови та літератури зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомляється на сайті Центру.

«Предметні фахові комісії Українського центру оцінювання якості освіти встановили правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з української мови і літератури. Ознайомитися з таблицею правильних відповідей можна в розділі «Предмети ЗНО/Українська мова і література/Правильні відповіді», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що визначення порога «склав/не склав» з української мови і літератури відбудеться до 14 червня. Результати тестування з цього предмету буде розміщено на інформаційних сторінках учасників до 15 червня.

Учасники можуть самостійно визначити кількість набраних тестових балів з української мови і літератури за допомогою схем нарахування балів за виконання завдань, а також критеріями оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (власного висловлення).

Схему оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (власного висловлення) з української мови буде оприлюднено в розділі «Предмети ЗНО/Українська мова і література/Правильні відповіді» 29 травня 2018 р.

Як писав ZAXID.NET, 24 травня понад 320 тис. осіб, що становить 97% від загальної кількості зареєстрованих, взяли участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови та літератури.

Наступне тестування – з іспанської, німецької та французької мов – відбудеться 29 травня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук