Основні олімпійські цінності української молоді: дослідження
Спорт

Основні олімпійські цінності української молоді: дослідження

партнерська публікація, 11 грудня 2017 301 0

Не лише особисті досягнення та матеріальні цінності є джерелом оптимізму для української молоді. В рамках всеукраїнського дослідження соціологи вирішили визначити, який вплив на молодих людей мають Олімпійські ігри і спорт.

Всеукраїнське соціологічне дослідження було проведене міжнародною дослідницькою компанією GfK в Україні. Опитування здійснювалося в рамках проекту Olympıc Moves UA, який реалізує НОК України у партнерстві з Кока-Кола. Соціологи опитали молодих людей, віком 15-40 років, з різних регіонів України.

А як добре Ви знаєте українську молодь і їхні цінності? Чи відповідає ваше світосприйняття життєвим реаліям? Пройдіть тест, можливо, і Вас дещо здивує…

Так, наприклад, майже половина опитаних – 49 % – вже офіційно зареєстрували шлюб, а ще 10% – живуть разом, але ще офіційно не одружені. 50% опитаних зазначили, що вже мають дітей.

Результати дослідження показали, що 35% молоді пишаються українськими спортсменами, 36% - асоціюють досягнення олімпійців з прагненням до перемоги й чесною боротьбою, а 39% вважають, що для високих досягнень у спорті необхідна наполеглива щоденна праця і цілеспрямованість.

Як виявилося, для 33% молодих людей Олімпійські ігри означають дух змагання і чесної боротьби. Для 27% молоді Олімпіада – це гордість за Україну, а для 19% - олімпійські ігри є джерелом оптимізму.

Найважливішою олімпійською цінністю українці вважають старанність і важку працю (39%). Серед важливих цінностей опитані назвали також досконалість, прагнення бути кращим (35%), патріотизм, гордість за свою країну (35%), чесність, справедлива боротьба (29%), єдність духу й тіла (27%).

Одним із ключових висновків дослідження стало розуміння того, що підтримка українських олімпійців, прагнення до перемоги й чесна боротьба настільки ж цінні для молодих людей, як і загальнолюдські цінності.

Українська студія Film.ua за підтримки НОК Україна та компанії Кока-Кола Україна створили сім надихаючих відео, де разом з молодими акторами знялися прославлені українські олімпійці: Сергій Бубка, Ольга Харлан, Олег Верняєв, Жан Беленюк, Георгій Зантарая, Ольга Саладух, Ілля Кваша. На прикладах досягнень українських спортсменів розкриваються сім олімпійських цінностей: повага, дружба, натхнення, рівність, досконалість, сміливість, завзятість.

Це можливість надихнути молодих людей ставати чемпіонами не лише у спорті, а й у щоденному житті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук