Освітяни Львова почали страйк, решта профспілок ще не визначились

Віктор Павлик, 11 грудня 20136940
Освітяни Львова почали страйк, решта профспілок ще не визначились
фото opl.org.ua
Об’єднання профспілок Львівщини закликає до страйку

Голова Об'єднання профспілок Львівщини Роман Дацько закликав всі галузеві профспілки та керівників підприємств оголошувати загальнонаціональний страйк.

За його словами, cвою участь у страйку вже підтвердили освітяни, решта галузевих об’єднань ще проводять збори та радяться.

«Освітяни вже офіційно вирішили страйкувати. Чи будуть проводитись заняття в школах - залежить від того, яке рішення прийме колектив. Решта організацій зараз проводять колегії обласних профспілкових організацій та вирішують як їм діяти. Я думаю, що позитивні рішення будуть прийняті на підприємствах легкої промисловості, машинобудування», - каже Роман Дацько.

Також він звернувся до таксистів та автодорожників Львівщини із закликом підтримати страйк. Однак, чи допоможуть вони транспортом і скільки людей планує виїхати на Київ – поки що достеменно не відомо.

«Наразі ми беремо власний транспорт і самі туди їдемо. У першу чергу рекомендуємо їхати чоловікам, адже ситуація дуже складна», – резюмував Роман Дацько.

Слід відзначити, що до об'єднання профспілок Львівщини входить 28 обласних організацій профспілок. В області налічується понад чотири тисячі первинних профспілкових організацій, членами яких є понад 375 тисяч працівників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук