Папа Римський під час недільної служби закликав до миру в Україні

Під час недільної служби перед 60-ма тисячами вірних, що зібралися у неділю, 1 червня, на площі Святого Петра у Ватикані Папа Римський Франциск закликав збільшити зусилля задля досягнення миру та спокою в Україні, передає видання «Deutsche Welle».

Папа Римський Франциск під час традиційної недільної служби молився за мир та спокій в Україні та закликав до збільшення зусиль для забезпечення мирного діалогу на сході країни.

«З сумом на серці я молюся за жертв напруження, що триває у деяких регіонах України», - сказав понтифік.

До закликів миру в Україні приєднався і голова Конференції католицьких єпископів Німеччини, архієпископ Мюнхена і Фрайзинга Райнгард Маркс. «Ми маємо молитися за те, щоби ця країна не занурилася у громадянську війну, яка, як можна собі уявити, стане катастрофою», - застеріг він і закликав посилити молитви за мир в Україні.

Маркс висловив розуміння тим, хто дає обережні оцінки ситуації на сході України з огляду на непередбачуваність її розвитку. Водночас він закликав німецьких католиків «проявити солідарність з тими, хто відстоює свободу, мир та демократію», повідомляє інформагенція «KNA».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук