Парламент Молдови схвалив закон про боротьбу з російською пропагандою

СвітАндрій Стець, 8 грудня 20173430
Парламентарі Молдови заборонили деякі види російських телепрограм

Парламент Молдови ухвалив законопроект, який передбачає обмеження на трансляцію і ретрансляцію контенту працюють в країні російських телеканалів. Ініціативу підтримав 61 депутат (з 101 писутнього на засіданні), пише «Укрінформ».

Проти його прийняття висловилися опозиційні комуністи і депутати від Партії соціалістів.

Порушникам закону загрожують грошові штрафи від двох до трьох з половиною тисяч євро, а у разі повторного порушення штрафи можуть збільшитися до п'яти тисяч євро, а Координаційна рада з телебачення і радіо матиме право ініціювати процедуру відкликання ліцензії на мовлення.

З ініціативою про заборону російської телевізійної пропаганди на території Молдови виступила Демократична партія.

«Мова про інформаційну безпеку держави та захист інформаційного простору від пропаганди. Це необхідно для усунення пропаганди, яку просуває російськими телеканалами, які ретранслюється в нашій країні. Ми перебуваємо в ситуації, коли у нас більше іноземного інформаційного контенту, а не місцевого. Найбільше походить від Росії. Є багато елементів, спрямованих проти нашої країни і наших партнерів з розвитку», - заявив голова Демократичної партії Влад Плахотнюк, інформує Sputnik Moldova.

Зазначено, що законопроект спрямований на обмеження трансляції і ретрансляції на території Молдови інформаційно-аналітичних, політичних і військових передач з держав, які не ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук