Парламент збільшив кількість керівників оперативного штабу з управління АТО

Верховна Рада України розширила кількість керівників оперативного штабу з управління антитерористичною операцією.

За внесення змін до закону України «про боротьбу з тероризмом» (№2030) на засіданні у вівторок, 12 травня, проголосувало 246 народних депутатів, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

У пояснювальній записці зазначається, що оперативний штаб з управління АТО очолюватимуть, крім визначених на сьогодні осіб, також перший заступник і заступник керівника антитерористичного центру (АТЦ) при СБУ, а також дозволяє заступникові керівника АТЦ залучати до широкомасштабних, складних антитерористичних операцій сили і засоби СБУ , МВС, Нацгвардії, ЗСУ, Держслужби спецзв'язку, Управління держохорони, органів влади щодо захисту держкордону, цивільного захисту.

Закон розширює кількість керівників оперативного штабу з управління антитерористичною операцією у зв’язку з тим, що можливе одночасне проведення на території держави кількох антитерористичних операцій.

Проект акта розроблено з метою підвищення ефективності оперативного управління конкретними антитерористичними операціями та попередження терористичної діяльності в межах всієї України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук