«Партія угорців України» агітує закарпатців голосувати за Віктора Орбана

У партії також стверджують, що за Януковича в Україні жилося краще

Після виборів Віктор Орбан планує вкотре посісти крісло голови уряду Угорщини

Партія угорців України (KMKSZ) не приховує своїх симпатій до уряду Віктора Орбана. І агітує за його партію Fidesz зі сторінок власних видань та навіть на своєму офіційному сайті, пише «Мукачево.NET».

Зокрема нещодавно було опубліковано звернення почесного голови KMKSZ Шандора Мілована, який відверто закликає закарпатських угорців голосувати за Fidesz-KDNP.

«Незабаром в Угорщині пройдуть вибори. Ті, хто має угорське громадянство, можуть брати участь у парламентських виборах... Я довідався, що переважна більшість (угорців Закарпаття) збирається голосувати, і це добре», – зазначає Мілован.

У зверненні він нагадав, що Тріанонський мирний договір після завершення Першої світової війни на сто років роз'єднав угорську націю, угорці опинилися обабіч кордонів, а держава втратила дві третини території.

За словами Шандора Мілована, саме Fidesz зробив великий перший крок у об’єднанні нації, коли угорський уряд на чолі з Орбаном надав можливість отримати громадянство закордонним угорцям за спрощеною процедурою.

Серед аргументів, чому треба голосувати за провладну партію Мілован називає зменшення державного боргу, поповнення бюджету, збільшення доходів населення, зменшила безробіття завдяки запровадженню громадських робіт. В тому числі – приділяє значну увагу зовнішній політиці країни.

«Я переконаний, що Fidesz добре керує Угорщиною, можливо не ідеально, і я не думаю, що немає таких речей, які міг би хтось краще організувати, як це робить Fidesz», – стверджує Шандор Мілован.

В тому числі нагадує закарпатцям як уряд Угорщини турбується про них. Наприклад, надає значну допомогу через Фонд Еде Егана для підтримки малого та середнього бізнесу.

Мілован також застеріг місцевих угорців від різких рухів. Для цього пропонує згадати Януковича, якого в Україні змістили з посади президента за дев'ять місяців до закінчення його терміну. «Коли він пішов, середня пенсія в Україні становила 150 доларів, а зараз 80-ть», – каже Мілован.

Він звертається до закарпатських угорців: «кожен, хто має угорське громадянство, несе відповідальність перед угорською державою та перед собою».

«Ви маєте взяти участь у голосуванні і підтримати партію, яка на нашу думку, є гідним вибором для країни, яка тепер є знову нашою!», – закликає почесний голова KMKSZ.

Як стало відомо частина угорців Закарпаття 8 квітня буде голосувати на дільниці, які розміщено у консульстві в місті Берегове. Значна частина віддаватиме свої голоси на дільницях на території Угорщини або надсилатиме свій заповнений бюлетень поштою.

До слова, 26 вересня 2017 року уряд Угорщини заявив, що блокуватиме усі подальші рішення ЄС, спрямовані на зближення ЄС з Україною через закон «Про освіту».

Пізніше глава МЗС Угорщини Петер Сійярто заявив, що новий закон України «Про освіту» істотно порушує принципи Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і що Угорщина хоче перегляду угоди Україна – ЄС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук