Партія "Воля" відокремиться від "Самопомочі"

СуспільствоРоман Ганкевич, 3 листопада 201416101
Презентація партії "Воля"

Деякі члени партії "Воля" заявили про наміри сформувати у Верховній Раді окреме від "Самопомочі" міжфракційне депутатське об’єднання або депутатську групу.

Таке рішення було прийняте на Національних зборах партії, йдеться у заяві, опублікованій вчора, 2 листопада, на сайті партії "Воля".

"Партійці негативно оцінили порушення об’єднанням "Самопоміч" рішень перших Національних зборів партії "Воля", непідтримку узгоджених мажоритарних кандидатів на окремих округах та невідповідність люстраційним та морально-етичним критеріям деяких активістів та членів об’єднання "Самопоміч". У новому парламенті партійці "Волі" сформують міжфракційне депутатське об’єднання "Воля" або депутатську групу з однойменною назвою", - йдеться у заяві.

Водночас повідомляється, що "народні депутати, які були обрані за спільним з об’єднанням “Самопоміч” списком виконають взяті на себе зобов’язання щодо вступу у фракцію “Самопоміч” у парламенті”.

Партійці, які готові сформувати окрему від "Самопомочі" групу це - Ірина Суслова, Андрій Немировський, Олексій Кузьменко та Руслан Солодовніков, які обиралися за виборчим списком, та Юрій Дерев’янко (виборчий округ №87).

На зборах "Волі" також дообрали нових членів Ради партії – Ірину Суслову та Олексія Бонюка. Також до Ради партії входять Юрій Дерев’янко, Ольга Галабала та Сергій Таран.

На сторінці партії "Воля" у Facebook натомість з'явилося повідомлення, що всередині партії почалися зловживання повноваженнями членами Ради партії.

"Ми намагаємось вирішити цю проблему. Просимо не довіряти жодній інформації, що розповсюджується від імені партії ВОЛЯ, окрім тієї, що публікується на цій сторінці", - йдеться у повідомленні.

Крім того, один із ініціаторів створення партії "Воля", кандидат в народні депутати Єгор Соболєв розкритикував заяву своїх однопартійців, заявивши, що він розбирається у цій ситуації.

"Одне можу сказати точно - величезною помилкою було взяти в партію і  у творення люстраційного законодавства Юрія Дерев'янка. Це дуже талановитий шахрай, за яким стоїть величезне угруповування з викачування грошей платників податків", - написав Соболєв на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, у вересні "Самопоміч" і "Воля" підписали меморандум і "Воля" увійшла до виборчого списку партії "Самопоміч".

Як відомо, на парламентських виборах 26 жовтня "Самопоміч" посіла третє місце за кількістю голосів виборців, набравши майже 11%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук