Садовий здивував
Суспільство

Садовий здивував

«Самопоміч» піде на вибори разом з батальйоном «Донбас» та активістами Євромайдану

АК, 9 вересня 2014 7399 0
фото Самопоміч

Партія «Об’єднання «Самопоміч» піде на дочасні парламентські вибори спільно з представниками добровольчого батальйону «Донбас» та активістами партії «Воля», у яку об’єдналися частина активістів Євромайдану. Уже відомо, що сам лідер «Самопомочі» мер Львова Андрій Садовий займе 50-те місце у виборчому списку.

Виборчі списки «Самопомочі» обіцяють зробити відкритими для громадськості, хоч чинний виборчий закон цього не вимагає.

«Ми оприлюднимо сьогодні всі прізвища, які є в списку. І просимо дати нам чітке розуміння - чи варті ці люди представляти нас у парламенті. Після того, як ми отримаємо ваші думки - в кінці тижня фіналізуємо список. Така була вимога народу - відкриті списки. Парламент за це не проголосував. Але тому це зробимо ми», - заявив 9 вересня Андрій Садовий, лідер партії "Об'єднання "Самопоміч" на з'їзді партії, що проходить у Києві.

Разом з представниками «Самопомочі» до виборчого списку партії увійдуть також активісти партії «Воля». Про це заявив один із активістів Євромайдану, голова Люстраційного комітету України Єгор Соболєв.

«Конституційною більшістю збори партії «Воля» прийняли рішення йти на ці вибори разом із партією Самопоміч», – заявив на з’їзді Соболєв, який разом з Вікторією Сюмар та низкою інших активістів Євромайдану входить до керівництва партії «Воля».

Про входження до спільного із «Самопоміччю» виборчого списку заявили і у добровольчому батальйоні «Донбас», яким командує уже легендарний Семен Семенченко.

«На зборах нашого батальйону ми прийняли тяжке рішення, зважаючи на ситуацію на сході України, – заявив на з’їзді у Києві представник «Донбасу» Павло Кишкар. – Тяжке, але потрібне рішення - ми йдемо на ці вибори одним фронтом з «Об'єднанням «Самопоміч».

Наразі оприлюднена перша десятка виборчого списку:

1. Ганна Гопко – співзасновник громадської ініціативи «Реанімаційний пакет реформ», громадська активістка.

2. Павло Кишкар - командир групи інформаційної війни добровольчого батальйону «Донбас».

3. Олексій Скрипник – експерт в галузі інформаційних технологій, засновник та директор ІТ-компанії «Елекс», член наглядової ради IT-BPO Lviv Cluster.

4. Оксана Сироїд - директор Української Правничої Фундації, експерт «Реанімаційного пакету реформ».

5. Віктор Кривенко – експерт в галузі військово-промислового комплексу та економічної стратегії, голова правління благодійного фонду "Коло", експерт "Реанімаційного пакету реформ".

6. Місце зарезервоване за політичною партією “Воля”, яка ухвалила сьогодні рішення про спільний похід на вибори з Об’єднанням "Самопоміч"/

7. Олена Бабак - експерт в сфері житлово-комунального господарства, директор Інституту місцевого розвитку.

8. Наталія Веселова – керівник благодійного фонду “Допомога батальйону “Донбас”.

9. Олександр Данченко - провідний експерт в галузі телерадіокомунікації та зв'язку, генеральний директор ЗАТ “Датагруп”.

10. Олена Сотник – член правління Асоціації правників України, експерт «Реанімаційного пакету реформ».

Перший номер у списку Ганна Гопко зазначила на з'їзді, що вона отримала пропозиції від усіх партій, однак вирішила йти на вибори разом з об'єднанням "Самопоміч".

"Андрій Іванович не погодився приєднатись до інших відомих сил, завдяки чому точно потрапив би у парламент, а вирішив піти на вибори з командою однодумців, об'єднаних спільними ідеями", - наголосила Гопко.

Лідер «Об’єднання «Самопоміч» мер Львова Андрій Садовий на 50-му місці.

Повністю виборчий список «Самопомочі» обіцяють оприлюднити до кінця дня.

P.S. Близько 20:00 оприлюднили повний виборчий список «Самопомочі», в тому числі і по мажоритарних округах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук