Партії повинні відмовитися від грошей заради боротьби з Covid-19!

БлогиВолодимир Гірняк , 26 березня 765
Володимир Гірняк
голова координаційної ради партії «Громадянська позиція», заступник голови Львівської облради у 2015-2019 рр.

Covid-19 в Україні, як і всьому світі, став індикатором зрілості. Агресивним, непередбачуваним, небажаним, але доконаним фактом. На-гора вилазять пробіли у спроможності влади ефективно реагувати на виклик, економічні «сюрпризи» і вся убогість медичної системи як такої.

Проте це не все. В Україні Covid-19 стане індикатором політичної зрілості політиків і їхньої здатності дбати не про свої вузькі інтереси, а про всіх українців.

«Громадянська позиція» публічно звернулася до очільників партій “Слуга народу”, “Опозиційна платформа - За життя”, “Європейська солідарність” “Батьківщина” та “Голос” з вимогою відмовитись від державного партійного фінансування та скерувати ці кошти цільово на боротьбу із пандемією. Йдеться про 283 мільйони 530 тис. грн! Переконаний – освоювати ці кошти на партійне функціонування сьогодні – це як бенкетувати під час чуми.

Шановні колеги, однодумці і політичні опоненти! Люди, коли віддавали вам свої голоси під час виборів, робили своєрідну інвестицію у своє майбутнє. Завдяки їх вибору, ви як партії отримали право на державне фінансування. Тепер - настав ваш час на ділі довести, що цей кредит довіри українці видали недаремно. І не має значення, галичани це, чи подоляни, чи мешканці Сходу України. Коронавірус не вибирає за партійними логотипами. Допомоги зараз потребують УСІ українці. Сотні мільйонів партійних гривень можуть суттєво посприяти порятунку наших людей від пошесті.

Упевнений, такий політичний крок буде достойно оцінений суспільством.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук