Печерський суд почав люстраційну перевірку суддів

СуспільствоОлег Костюк, 20 жовтня 20154830
Печерський суд почав люстраційну перевірку суддів

Печерський районний суд Києва оголосив про початок проведення люстраційної перевірки.

Про це повідомляється на сайті суду.

«Наказом голови Печерського районного суду м. Києва від 20 жовтня 2015 року № 520-з/2015 установлено 20 жовтня 2015 року днем початку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених Законом України «Про очищення влади» стосовно суддів Печерського районного суду м. Києва», - сказано в повідомленні.

Згідно із приписами ст. 4 Закону України «Про очищення влади» професійні судді не пізніше ніж на десятий день з дня початку проведення перевірки подають голові суду, власноручно написану заяву, у якій повідомляють про те, що до них застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 цього Закону, або що до них не застосовуються відповідні заборони, та про згоду на проходження перевірки, згоду на оприлюднення відомостей щодо них відповідно до цього Закону.

Неподання заяви у десятиденний строк є підставою для звільнення особи із займаної посади не пізніш як на третій день після спливу строку на подання заяви, так само, як подання заяви, у якій особа повідомляє про те, що до неї застосовується дана заборона.

Повідомлення на сайті суду звернене до суддів Інни Отрош та Родіона Кірєєва, які, зокрема, брали участь у процесі Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, 5 лютого Верховна Рада дозволила заарештувати Кірєєва, якого звинувачують у винесенні завідомо неправосудного вироку. За даними МВС, він зник із Києва 2 липня. 7 липня його оголосили в розшук.

Згідно з повідомленнями ЗМІ, колишня голова Печерського суду Інна Отрош перебуває в анексованому Криму і прийняла російське громадянство.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук