Перед Органним залом у Львові облаштують пішохідну зону

Перед Органним залом у Львові облаштують пішохідну зону
фото Google.maps
Пішохідною стане частина вул. Бібліотечної

Біля Органного залу (Костел святої Марії Магдалини) у Львові облаштують пішохідну зону. Для цього проїзд перед Органним залом закриють для руху транспорту. Відповідне рішення у середу, 21 лютого, ухвалила міська комісія з безпеки дорожнього руху.

Йдеться про простір між Органним залом і вул. Бандери. Згідно з рішенням комісії, тут на відрізку від вул. Професорської до пл. Шашкевича облаштують пішохідну зону.

Схема облаштування пішохідної зони перед Органним залом

За словами спеціаліста управління транспорту Львівської міськради Костянтина Баранюка, ця ділянка не має транзитного значення для руху транспорту. Крім того, біля Органного залу хаотично паркуються автомобілі.

Відтак, комісія вирішила встановити знаки «Пішохідна зона» на цій ділянці вул. Бібліотечної та звернутися до Органного залу для визначення місць для паркування відувачів.

Нагадаємо, що раніше комісія з безпеки руху затвердила нову організацію руху на вул. Бібліотечній, а також на пл. Шашкевича, вул. Матейка та Рилєєва. Крім того, розглядають можливість перетворення вул. Професорської на пішохідну, однак така зміна поки не погоджена.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук