Перепис населення України 2020 року проведуть із використанням цифрових технологій

Вперше і востаннє кількість населення в країні визначали 2001 року

За два роки українців за допомогою інноваційних технологій

Перепис населення в Україні заплановано на 2020-й рік. Кабінет міністрів України 18 квітня створив міжвідомчу комісію, яка буде відповідальною за процес, координуватиме дії місцевої влади та уряду. До комісії увійдуть заступники практично всіх міністерств, голова Держміграційної служби та керівник Держстату, повідомляє «Сегодня».

Віце-прем'єр-міністр Степан Кубів, який очолить спеціальну комісію, заявив, що перепис населення проводитимуть зокрема за допомогою цифрових технологій. «Одним з блоків роботи спецкомісії стане підготовка рекомендацій щодо перегляду технологій перепису населення. Крім перепису з допомогою традиційних паперових бланків, які може зчитувати комп’ютер, нині в європейській практиці використовуються інші інноваційні технології. Зокрема, переносні електронні носії, інтернет та інші види зв’язку», — розповів він.

До слова, після відновлення незалежності українців рахували лише одного разу — 2001 року. Тоді населення нашої країни становило 48 млн 457 тис. осіб.

Згідно з правилами ООН, підрахунок потрібно повторювати хоча б кожні десять років, а тому наступний перепис був запланований на 2012 рік. Через брак грошей у бюджеті, а потім і російську агресію, перепис відклали на 2020-й.

Торік вартість процесу оцінили в мільярд гривень, однак пізніше Мінфін озвучив нову цифру – 2 млрд 244 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук