Перерахунку пенсій військовим не планується, – Міноборони

Нещодавнє підвищення розмірів грошового забезпечення та премій військовослужбовців не передбачає проведення перерахунку пенсій військовим пенсіонерам. Про це повідомив «Укрінформ», посилаючись на повідомлення фахівців Міністерстві оборони України під час організованої відомством спеціальної інтернет-конференції для військовослужбовців Збройних сил та членів їх сімей.

«Видання міністром оборони України наказів щодо зміни складових розмірів грошового забезпечення та премій військовослужбовців не є підставою для повідомлення Пенсійному фонду України та проведення перерахунку пенсій», – зазначили у відомстві.

У Міноборони зазначили, що згідно з порядком проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до закону «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», «перерахунок раніше призначених пенсій здійснюється в разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну хоча б одного з видів грошового забезпечення або у зв’язку із введенням нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук