Перший заступник голови МВС заявив, що нелегали почали загрожувати держбезпеці України

Перший заступник голови МВС заявив, що нелегали почали загрожувати держбезпеці України
фото ДПСУ
Затримання нелегалів на Закарпатті

Збільшення притоку нелегальних мігрантів до України стає загрозою для державної безпеки країни. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, інформує прес-служба МВС.

«Масовий притік нелегальних мігрантів є критичним», – заявив Яровий.

За словами Ярового, лише протягом 2 тижнів на території України було виявлено 1167 нелегальних мігрантів. «Щодо більшості з них ухвалене рішення про примусову депортацію з України», – додав він.

Директор департаменту у справах іноземців та осіб без громадянства Державної міграційної служби Наталія Науменко повідомила, що у ДМС надії на зменшення нелегальної міграції немає.

«Керівництво Державної міграційної служби розробляє план надзвичайних дій на випадок масового входу в Україну нелегальних мігрантів. Цей план буде найближчим часом представлений керівництву МВС», – зазначила вона.

За словами голови Національної поліції Сергія Князєва, для протидії нелегальній міграції до патрулювання прикордонних територій залучатимуться поліцейські.

Перший заступник голови Державної прикордонної служби Василь Серватюк зауважив, що лише минулої доби (14 серпня, -ред.) на державному кордоні затримали дві організовані групи нелегалів. Серватюк також повідомив, що Росія порушує міжнародні договори про реадмісію, оскільки не приймає нелегальних мігрантів, що прибувають з їхньої країни.

За даними МВС, у чернігівському пункті тимчасового утримування нелегалів, що розрахований на 208 осіб, наразі перебувають 223 іноземці з різних країн світу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук