Першу багатоповерхівку для учасників АТО у Львові здадуть до кінця року

Головні новини Львова 14.09Вікторія Іваскевич, 14 вересня 2016, 19:43 799 0

Першу багатоповерхівку для учасників АТО у Львові здадуть до кінця року. Принаймні, так обіцяють забудовники. Мовляв, вкладаються в терміни і труднощів з фінансуванням немає. Тому левову частку робіт уже зробили: завершують «коробку» та провели мережі.

«Змонтовано повністю чотири поверхи, йде монтаж колон п'ятого поверху. Орієнтовно вівторок-середа ми закінчимо і почнемо монтувати перекриття шостого поверху. До кінця місяця буде повністю п'ятий поверх змонтований», – розповів директор будівельної компанії Максим Потюк.

У цьому будинку буде шість поверхів і 53 квартири, усі – двокімнатні.

«Будівництво цих будинків на 200 квартир було заплановано в першу чергу на те, щоб забезпечити сім’ї загиблих, учасників АТО, які поранені, мають інвалідність або встановлено, що вони – діти-сироти, тобто учасників АТО, які воювали і не мають родин», – розповіла в.о. директора Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій Оксана Рубай.

За проектом таких багатоповерхівок має бути чотири. Однак з будівництвом наступного не поспішають, оскільки наразі немає коштів.

«У нас готовий проект по другому будинку, експертизу він не пройшов, тому джерела фінансування поки що нам не відомі. Єдине – є інформація, що другий будинок будуватимуть як кооперативний», – зазначив директор ЛКП «Рембуд» Віктор Петренко.

Сподіваються цього року і на державну програму купівлі житла для учасників АТО. У 2016 році за нею мають отримати квартири ще 23 черговики. Загалом, на квартирній черзі у Львові – понад 2 тис. учасників АТО та родичів загиблих.

Нагадаємо, будівництво багатоповерхівки на вул. Під Голоском стартувало наприкінці березня цього року. Тут проводили роботи два підрядники: ТзОВ Салон «Архітектура. Будівництво. Дизайн», яке займається спорудженням власне будинку та мереж зовнішнього електропостачання, і ТзОВ «Прогрестехбуд», яке працювало над будівництвом мереж газопостачання, водопроводу та каналізації.

За словами директора ЛКП «Рембуд» Віктора Писаренка, нові мережі уже прокладено, триває під’єднання їх до наявних. Також уже розроблено проект реконструкції насосної станції підкачки холодної води. Тривають роботи з розробки проекту благоустрою території довкола будинку. Фінансування робіт здійснюється повною мірою – відповідно до укладених угод з підрядниками. Станом на сьогодні освоєно близько 7 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук