Петро Порошенко підписав закони про пільги для учасників ООС

СуспільствоАндрій Стець, 27 червня 20182270
Петро Порошенко підписав закони про пільги для учасників ООС
Пільги учасників антитерористичної операції відтепер поширюються на учасників Операції Об'єднаних Сил

Президент України Петро Порошенко підписав закони, які розповсюджують податкові і митні пільги, що діють в період антитерористичної операції (АТО), на період операції Об'єднаних сил (ООС). Про це повідомляє прес-служба глави держави у середу, 26 червня.

Порошенко підписав два закони, що вносять зміни у Податковий і Митний кодекси, ухвалені Верховною Радою 19 червня.

Перший закон доповнює чинні норми Митного кодексу щодо звільнення від оподаткування ввізним митом спеціальних засобів індивідуального захисту; ниток і тканин (матеріалів) для виготовлення бронежилетів і шоломів; лікарських засобів і медичних виробів на період ООС.

Другий закон забезпечує продовження дії пільг зі сплати військового збору та обкладення податком на додану вартість на період ООС.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Однак з метою забезпечення безперервного періоду надання пільг з оподаткування ввізним митом пропонується поширити дію зазначених положень Закону з 1 травня 2018 року - початку операції Об'єднаних сил.

Як інформував ZAXID.NET, 19 червня Верховна Рада поширила податкові і митні пільги, що діють в період антитерористичної операції (АТО), на період операції Об'єднаних сил (ООС).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук