Петро Порошенко випробував нову систему урядового захищеного відео-конференц зв'язку

Петро Порошенко спілкується з головою Чернігівської ОДА використовуючи новий каналу відео-зв'язку

Президент України Петро Порошенко випробував систему захищеного відео-конференц зв’язку, зателефонувавши голові Чернігівської обласної державної адміністрації Валерію Кулічу, який поінформував главу держави про поточну ситуацію в області. Про це у четвер, 21 липня, повідомила прес-служба глави держави.

Як повідомляється, у цей день глава держави відвідав Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України (ДССЗЗІ), де йому задемонстрували виїзні вузли зв’язку та засоби урядового польового зв’язку, а також розказали про перспективи нових інвестиційних проектів в Україні.

Президент зазначив, що використання захищеного конференц-зв’язку розширює можливості ефективної координації та взаємодії з регіонами України та наголосив, що «в умовах війни, інформація, яка буде передаватися цими каналами зв’язку буде захищена від тих вух, для яких ця інформація не передбачена».

Петро Порошенко наголосив на потенціалі захищеного відео-конференц зв’язку і заявив, що він створює нові можливості для покращення координації роботи не лише з губернаторами, але й з іншими абонентами в областях, коло яких буде розширене.

Голова держави також зазначив, що ДССЗЗІ дуже активно проводить роботу по модернізації систем захисту інформації.

Петру Порошенкові демонструють собільний пункт спецзв'язку

«Наприкінці 2013 – на початку 2014 років ситуація була жахливою. Ми мали повністю російське програмне забезпечення. Ми мали повністю відкритий доступ країни-агресора до усіх наших державних таємниць і фактично з нуля, з чистого аркушу, доводилося розробляти технічні та програмні засоби захисту інформації, забезпечити кардинальне переобладнання та перезавантаження систем конфіденційного зв’язку», - сказав Петро Порошенко.

Очільник держави також відзначив важливість співпраці Держспецзв’язку з Міністерством оборони, Службою безпеки України та прикордонниками щодо забезпечення захисту військового зв’язку та секретної інформації, яка принесла позитивні результати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук