Петро Порошенко заявив, що не має активного бізнесу в Росії

Президент України розповів, що його бізнес у Росії заблокований, а завод в окупованому Криму — конфіскований

ЕкономікаКатерина Чурилова, 29 вересня 201813838
Порошенко звинуватив опозиціонерів у маніпуляціях навколо його власності в РФ та в окупованому Криму

Президент Петро Порошенко заявив, що не має і не може мати бізнесу в Росії. Про це він заявив 29 вересня на відкритті Х міжнародного економічного форуму в Харкові, пише «Українська правда».

«У мене був бізнес в Росії до війни, але війна всі поміняла. І тепер я хочу, щоб усі почули – у Порошенка бізнесу в Росії немає і бути не може. Ні аграрного, ні паточного, ніякого іншого», – сказав президент.

«Я не виправдовуюся, а навпаки, я напряму звинувачую своїх політичних опонентів в Україні у відвертій брехні, чорному піарі, підіграванні російській пропаганді, дуже добре скоординованій, в жадобі за будь-яку ціну прийти до української влади», – наголосив він.

Порошенко зазначив, що після окупації Криму Росія конфіскувала в нього «Севастопольський морський завод».

«Де-факто його в мене немає, але окупантам дарувати його ніхто не збирається. І я щоразу маніфестую це, вносячи це (володіння заводом – ред.) в свою електронну декларацію», – пояснив він.

«Окрема історія – Липецька кондитерська фабрика. За наказом Путіна вона з перших днів війни була заарештована. Для чого? Щоб її не можна було ні продати, ні передати. Це технологія. Він навмисно блокував її продаж, аби дати українській опозиції підстави звинувачувати мене в наявності Липецької фабрики. Опозиція все зрозуміла, але пас від Кремля прийняла», – вважає Порошенко.

Він додав, що Липецька фабрика нині закрита і в майбутньому не працюватиме.

Водночас Порошенко не повідомив, кого саме з опозиціонерів він підозрює у підіграванні російській пропаганді.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук