Roshen заявила про закриття свого заводу в Росії

Повна зупинка виробництва запланована на квітень цього року

Корпорація Roshen зупиняє виробничу діяльність Липецької кондитерської фабрики

Корпорація Roshen прийняла рішення зупинити виробничу діяльність Липецької кондитерської фабрики, розташованої в російському місті Липецьку, йдеться в заяві компанії.

«Корпорація Roshen зупиняє виробничу діяльність Липецької кондитерської фабрики. Таке рішення прийнято з економічних і політичних причин. Повну зупинку виробництва і консервація виробничих і інфраструктурних об'єктів заплановано на квітень 2017 року», – повідомила корпорація в п'ятницю, 20 січня, пише «Інтерфакс-Україна».

Згодом директор Липецької фабрики Roshen Олег Казаков пояснив, що фабрику закриють у квітні, оскільки треба переробити всю раніше закуплену сировину.

Як зазначається, арешт майна Липецької кондитерської фабрики, накладений Слідчим комітетом Російської Федерації в рамках порушеної кримінальної справи, зробив продаж фабрики неможливою.

«Починаючи з 2013 року, виробництво продукції на Липецькій кондитерській фабриці скоротилося втричі. Причиною цього стало і різке зниження асортименту після необґрунтованої заборони Росспоживнаглядом в 2013 році імпорту української продукції Roshen на територію РФ, і активна дискредитація діяльності фабрики в російських і українських ЗМІ, і тиск органів влади в низці регіонів на торговельні організації через продаж продукції Липецької кондитерської фабрики, і зниження загального рівня купівельної спроможності населення», – йдеться в заяві.

За даними корпорації, в зв'язку зі спадом виробництва на вказаній кондфабриці постійно відбувалося масове скорочення штату. Решта працівників у кількості близько 700 осіб вже повідомлені про зупинку роботи підприємства. Необхідне повідомлення про масове скорочення буде подано в Липецький центр зайнятості найближчим часом.

Корпорація Roshen, один з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів, включає Київську, Маріупольську (Донецька обл.), Кременчуцьку (Полтавська обл.) і дві Вінницькі кондитерські фабрики, масломолочний комбінат «Бершадьмолоко», Літинський племзавод (обидва – Вінницька обл.), а також Липецьку кондитерську фабрику «Рошен», Клайпедську кондитерську фабрику (Литва) і фабрику BonbonettiChoco (Угорщина).

Власником корпорації є президент України Петро Порошенко. Під час виборчої кампанії у 2014 році він обіцяв продати Roshen, найнявши для цього інвестиційну компанію Rothschild і українську інвестгруппу «Інвестиційний капітал України» (ICU). Однак через відсутність покупців в січні 2016 року був підписаний договір, за яким Порошенко передав свою частку в корпорації в незалежний «сліпий» траст. Банк-управитель трасту має також 4-річну довіреність на переговори про продаж активів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук