Директор фабрики Roshen у Липецьку пояснив, чому її роботу зупинять у квітні

Директор Липецької фабрики корпорації Roshen Олег Козаков прокоментував місцевому виданню Gorod48 рішення про її закриття.

За словами Казакова, який зараз перебуває в Києві, фабрика зупиниться в квітні після того, як переробить всю раніше закуплену сировину. Після цього на воротах трьох її проммайданчиків – у Липецьку, селах Сєнцово і Косиревка «повісять замок».

«Скажу тільки одне слово: “Дістали...!"”... На вулиці опиняться 700 людей трудового колективу, які отримували пристойну за російськими мірками зарплату. Всі вони, згідно із законом, отримають вихідну допомогу», – додав він.

20 січня стало відомо, що корпорація Roshen з економічних і політичних міркувань вирішила закрити фабрику в російському Липецьку. Повна зупинка виробництва і консервація виробничих та інфраструктурних об'єктів запланована на квітень 2017 року.

Власником корпорації Roshen є президент України Петро Порошенко. Під час виборчої кампанії у 2014 році він обіцяв продати Roshen, найнявши для цього інвестиційну компанію Rothschild і українську інвестгруппу «Інвестиційний капітал України» (ICU). Однак через відсутність покупців в січні 2016 року був підписаний договір, за яким Порошенко передав свою частку в корпорації в незалежний «сліпий» траст. Банк-управитель трасту має також 4-річну довіреність на переговори про продаж активів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук