Росія націоналізувала завод Петра Порошенка в окупованому Севастополі

Суднобудівний завод перевели у «федеральну власність» уряду РФ

Представники російської окупаційної адміністрації на морському заводі Порошенка

Уряд Росії перевів в федеральну власність «націоналізований» Севастопольський морський завод імені Орджонікідзе, який належить президенту України Петру Порошенку. Відповідне розпорядження опубліковане на сайті російського уряду.

«Затверджено рішення про передачу «Севастопольського морського заводу ім. Орджонікідзе» з власності міста Севастополя в федеральну власність з визначенням відомчої належності Мінпромторгу Росії», – йдеться в розпорядженні.

«Завод виконує роботи і надає послуги для забезпечення обороноздатності країни, в тому числі є співвиконавцем державних контрактів з ремонту кораблів і суден ВМФ, а також з виробництва та ремонту цивільної морської техніки», – наголошується в повідомленні.

Згідно з повідомленням, окупанти внесли підприємство до зведеного реєстру організацій оборонно-промислового комплексу Росії.

«Прийняте рішення прискорить інтеграцію заводу в російський оборонно-промисловий комплекс, забезпечить повноцінне завантаження виробничих потужностей», – йдеться в розпорядженні.

Як відомо, окупаційна влада Севастополя у лютому 2015 року ухвалила рішення про так звану «націоналізацію» Севастопольського морського заводу.

В 2010 році фонд Prime Assets Management, який керує активами концерну «Укрпромінвест» Петра Порошенка, викупив 60% акцій Севастопольського морського заводу в кіпрської компанії Malter Enterprises Limited, підконтрольної російському бізнесменові Костянтину Григоришину.

«Севморзавод» спеціалізується на кораблебудуванні та ремонті суден.

Після окупації завод внесли до переліку компаній, щодо яких США запровадили санкції через зв’язки з російськими військовими і спецслужбами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук