Порошенко зберігає лідерство у президентському рейтингу лише у двох областях

На Львівщині найвищий президентський рейтинг у Садового, Гриценка та Порошенка

СуспільствоНазарій Тузяк, 22 лютого 201825172
Порошенко зберігає лідерство у президентському рейтингу лише у двох областях
У випадку проведення другого туру на виборах президента Петро Порошенко поступається Юлії Тимошенко на 7%

Чинний президент України Петро Порошенко зберігає лідерство у президентському рейтингу лише у Вінницькій та Хмельницькій областях, а також у місті Києві. Про це свідчать оприлюднені 22 лютого результати дослідження соціологічної групи «Рейтинг».

Згідно з даними соціологів, найбільше голосів при проведенні президентських виборів отримає Юлія Тимошенко, за яку готові проголосувати 15,2% серед тих, хто взагалі має намір взяти участь у голосуванні. За Петра Порошенка готові проголосувати 12,7%, а за Юрія Бойка, який завершує трійку лідерів, – 9,5%. Інші ймовірні кандидати набирають менше 9%. Це Анатолій Гриценко (7,8%), Олег Ляшко (7,0%), Вадим Рабіновіч (6,7%), Андрій Садовий (5,2%), Олег Тягнибок (3,2%) та Арсеній Яценюк (1,4%).

За якогось іншого кандидата готові проголосувати 12,4%. Ще 19% заявили, що їм важко відповісти на це питання. Водночас ще майже стільки ж (18,9%) повідомили, що не брали б участі у голосуванні.

Президентські рейтинги по областях (для збільшення клікніть на зображення)

Юлія Тимошенко утримує лідерство у президентському рейтингу у 13 областях і у випадку проведення другого туру її перевага над Петром Порошенком збільшується до 17 областей.

За даними соціологів, у другому турі президентських виборів лише у трьох областях більшість виборців проголосує за Петра Порошенка (Вінницька, Хмельницька та Чернівецька). Ще у чотирьох областях та у Києві між кандидатами збережеться паритет.

Прогноз розподілу голосів при проведенні другого туру (для збільшення клікніть на зображення)

Цікаво також, що екс-«регіонал» Юрій Бойко утримує лідерство у шести областях – Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Харківській.

Суттєво відрізняється ситуація у Львівській області, в якій лідерами президентського рейтигу є Андрій Садовий (15%), Анатолій Гриценко (14%) та Петро Порошенко (10%).

P. S. У рамках дослідження, яке проводилося соціологічної групою «Рейтинг» впродовж 12-28 грудня 2017 року, опитано 30 тис. респондентів (по 1,2 тис. у кожному регіоні). Помилка репрезентативності дослідження становить не більше 0,6%. Повністю результати опитування можна подивитися на сайті «Рейтингу».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук