Соціологи з’ясували, яким політикам найменше довіряють українці

Рівень довіри до Юрія Луценка, Андрія Парубія та Ірини Геращенко за минулий рік впав найбільше

Соціологи з’ясували, яким політикам найменше довіряють українці
Андрій Парубій та Ірина Геращенко за рік найбільше втратили у балансі довіри/недовіри виборців

Наприкінці 2017 року, так само, як і наприкінці 2016-го, в Україні немає жодного політичного лідера і громадського діяча, довіра до якого переважала б над недовірою, йдеться в соціологічному опитуванні, яке спільно провели Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова.

Практично у всіх політиків, включених у це дослідження, за минулий рік зафіксували негативну динаміку балансу довіри. «Позитивною ця динаміка є лише у Юрія Бойка, Вадима Рабіновича та Оксани Сироїд (проте ця динаміка є незначною, фактично в межах похибки вибірки)», стверджують соціологи.

Найбільшу негативну динаміку балансу довіри за останні 12 місяців виявили у генпрокурора Юрія Луценка, недовіра до якого зросла на 32%, голови Верховної Ради Андрія Парубія (30%) та його заступниці Ірини Геращенко (24%).

Загалом рейтинг недовіри очолили лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк (баланс довіри -81,0), міністр МВС Арсен Аваков (-75,3), генпрокурор Юрій Луценко (-74,9), голова Верховної Ради Андрій Парубій (-72,1) і лідер руху «Український вибір» Віктор Медведчук (-70,3).

Загальнонаціональне дослідження проведено Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова з 15 по 19 грудня 2017 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2004 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%. Фінансування опитування здійснене в межах проекту МАТРА Посольства Королівства Нідерландів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук