Під час медичних обстежень у 22% львів’ян виявили проблеми зі здоров’ям

У Львові завершилась профілактична акція «Здорове місто»

СуспільствоОрися Шиян, 12 жовтня 20154070
Під час медичних обстежень у 22% львів’ян виявили проблеми зі здоров’ям
фото firtka.if.ua

За підсумками профілактичних медичних обстежень під час акції «Здорове місто», яка проводилась у Львові, у 22% обстежених виявили проблеми зі здоров’ям. Найбільше відхилень від норми зафіксували під час обстеження молочних залоз.

За інформацією прес-служби ЛМР, метою акції, яку проводять щорічно, є раннє виявлення захворювань, що трапляються найчастіше і призводять до втрати працездатності та до інвалідності. Профілактичні обстеження дозволяють попередити та зменшити шкоду для здоров’я людини від цих хвороб.

«Такі акції сприяють популяризації проведення профілактичних оглядів населення: у свідомості людей закріплюється думка, що значно легше проходити регулярне обстеження та попередити захворювання, ніж потім лікуватися. «Здорове місто» стало корисним і для працівників галузі охорони здоров’я: ми як медики могли оцінити, які обстеження серед пацієнтів користуються найбільшою популярністю, і доступність чого потрібно збільшити у наших поліклініках, наприклад, визначення рівня цукру в крові чи ультразвукове обстеження молочних залоз», – зазначив заступник головного лікаря з хірургічної роботи 8-ї міської клінічної лікарні Ігор Стояновський.

У рамках акції також обстежили 495 дітей. Їм провели УЗД внутрішніх органів, кульшових суглобів, діагностику захворювань шкіри, консультації ортопеда-травматолога, невролога, отоларинголога. За результатами акції, у 348 дітей виявили патології, 27 з них скерували на госпіталізацію.

Нагадаємо, профілактичні акції «Здорове місто» проходили у кожному районі Львова з 16 по 30 вересня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук