У Львові стартувала медично-профілактична акція «Здорове місто»

Головні новини Львова за 15.09Зореслава Губарь, 15 вересня 2015, 15:15 817 0

Сьогодні, 15 вересня, стартувала акція «Здорове місто». Відтепер і до кінця місяця усі охочі можуть безкоштовно обстежитися у фахівців. Для цього у кожному районі встановили медичні містечка. Загалом таких медосередків більше десяти – у кожному районі міста.

«Тривалість життя у Львові є значно довша, ніж в інших містах нашої країни. І я переконаний, що це, в першу чергу, завдячуючи профілактиці, яка активно проводиться у Львові впродовж останніх 9 років», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Під час акції можна пройти обстеження на мобільному флюорографі, зробити кардіограму, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла, здати аналіз на вміст цукру у крові, а також пройти ультразвукове обстеження молочних залоз.

«Щороку ми проводимо 8 таких профілактичних акцій по таких захворюваннях, які мають найбільшу тенденцію до росту. Це і туберкульоз, це і профілактика урологічних захворювань, це і рак шийки матки та молочної залози і цукровий діабет», – розповіла головний лікар міської поліклініки №2 Тетяна Токарєва.

Акцію проводять з метою профілактики і раннього виявлення небезпечних недуг. Вона триватиме до 30 вересня з 12 до 18 години.

«Статистика дає можливість за ці роки робити якісь підсумки, тому що відрізок часу достатньо великий, є закономірності, що кожного року приблизно 20-25% онкопатологій, яка виявляється впродовж всього року від усієї кількості, то 25% виявлені під час таких профілактичних акцій», – додала заступник директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микитчак.

Під час акції мешканці також зможуть навчитися надавати невідкладну допомогу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук