Мешканцям Львівщини пропонують безкоштовно обстежитися на рак шкіри

24 квітня – Всеукраїнський день боротьби з меланомою. У зв`язку із цим у Львівській області організовують низку заходів з первинної та вторинної профілактики раку шкіри.

Передбачено, зокрема, безкоштовні консультації щодо необхідності ранньої діагностики родимок (первинна профілактика) та безкоштовне скринінгове обстеження осіб з наявністю новоутворів шкіри за допомогою спеціального сучасного обладнання – дерматоскопа (вторинна профілактика), інформує департамент охорони здоров’я Львівської ОДА.

До проекту залучено дерматологічні заклади Львова та області, а також працівників кафедр сімейної медицини, дерматології, венерології ЛНМУ імені Данила Галицького.

Обстеження проводитимуть 22-23 квітня на виставці ГалМЕД (Львівський палац мистецтв) з 12:00 до 15:00, а 24 квітня впродовж дня у всіх спеціалізованих дерматологічних закладах області.

Мета соціальної акції – привернути увагу людей до небезпеки тривалого перебування на сонці, а також проведення обстеження щодо раннього виявлення раку шкіри.

Довідка. Меланома – злоякісне новоутворення, що розвивається при злоякісній трансформації пігментих клітин меланоцитів. Часто утворюється на місці вродженої пігментної плями або на незміненій шкірі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук