Під Ратушу з тачками із землею прийшли захисники будівництва на Варшавській-Сосновій

Головні новини Львова 08.08Оксана Лабойко, 8 серпня 2016, 14:15 1

Близько півсотні людей в камуфляжній формі сьогодні, 8 серпня, прийшли пішою ходою із Варшавської-Соснової під стіни Львівської міськради. Вони привезли зі собою землю в тачках, яку викинули під будівлю мерії.

Свої дії пікетувальники пояснили тим, що оскільки влада каже, що у Львові не вистачає землі для будівництва житла для військових, то вони її принесли із собою.

За їхніми словами, забудовник на вул. Варшавська-Соснова пообіцяв 5 квартир у житловому будинку для учасників АТО. Щоправда, кому саме вони дістануться і за яким принципом відбудеться розподіл – вони не знають.

«Поки немає ніякого списку, розподілу, тому що саме будівництво зависло в повітрі. Ситуація незрозуміла. Особисто мені ніхто не обіцяв квартири в цьому будинку. Однак я повернувся живий-здоровий з АТО, а багато хто – ні. А ми будемо раді, якщо бодай одній людині, яка служила на сході, виділять квартиру. Це, так би мовити, альтернативна черга, бо місто не може всіх забезпечити житлом чи навіть виділити земельні ділянки. Тому мусимо якось відстоювати свої права», – розповів демобілізований боєць 28-ї бригади Олег, який разом з іншими прийшов під стіни ЛМР.

 

Водночас, як зазначив боєць, жодних гарантій щодо отримання житла у будинку на Варшавській-Сосновій їм забудовник не давав. Щоправда, він запевнив: у випадку, якщо забудовник відмовиться надати квартири, – вони (військовослужбовці) знайдуть спосіб, як домогтися від нього обіцяного їм житла.

До пікетувальників вийшла начальниця юридичного управління Львівської міськради Гелена Пайонкевич.

Нагадаємо, сьогодні Господарський суд Львівській області розірвав договір оренди земельної ділянки на вул. Варшавська-Соснова та зобов’язав забудовника повернути скандальну ділянку місту та привести її до попереднього стану. Попри це відранку сьогодні на будмайданчику і далі тривали ремонтні роботи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук