Підкомітет ООН із запобігання катуванням відновить роботу в Україні у вересні

Підкомітет ООН із запобігання катуванням вирішив відновити роботу в Україні з 5 по 9 вересня. Про це повідомила перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова  на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, підкомітет вирішив поновити візити, з огляду на запевнення, отримані від уряду України.

Вона додала, що необхідно зайнятися підготовкою співробітників всіх державних органів, які будуть приймати членів підкомітету.

Нагадаємо, 25 травня делегація підкомітету ООН з попередження катувань призупинила свій візит до України через те, що її не допустили у місця, де, за її підозрою, працівники СБУ можуть незаконно утримувати людей.

В СБУ пізніше заявили, що не допустила місію підкомітету ООН через присутність в складі місії росіянина. Глава СБУ Василь Грицак заявив,що місія ООН правомірно отримала відмову у доступі до СІЗО СБУ в Маріуполі і Краматорську.

Пізніше СБУ направила в ООН пакет повноважень для відновлення в Україні роботи делегації Підкомітету ООН з попередження катувань. Конвенцію ООН проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження і покарання було ухвалено Генеральною асамблеєю ООН в 1984 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук