Підлеглим Авакова офіційно заборонили критикувати владу

Підлеглим Авакова офіційно заборонили критикувати владу

Міністерство внутрішніх справ зобов'язало співробітників утримуватися від публічної критики органів влади та посадових осіб. Про це сказано в Правилах етичної поведінки працівників апарату МВС, територіальних органів, установ і підприємств, що належать до сфери управління міністерства, передають Українські Новини.

Згаданий документ був затверджений наказом МВС від 24 квітня, зареєстрований в Міністерстві юстиції 26 травня і опублікований 1 липня.

Згідно з Правилами етичної поведінки, співробітники МВС повинні утримуватися від будь-яких проявів публічної критики діяльності державних органів, їх посадових осіб.

Також співробітники міністерства зобов'язані виявляти політичну нейтральність, зокрема не демонструвати публічно політичні погляди і симпатії і не використовувати символіки політичних партій під час виконання своїх обов'язків.

Крім того, правоохоронці зобов'язані сприяти формуванню позитивного іміджу держави, в тому числі шляхом зміни філософії ставлення до бізнесу, згідно з якою співробітники МВС є центром безпеки і гарантами недоторканності для законослухняних підприємців при веденні ними господарської діяльності.

Згідно з Правилами етичної поведінки, діяльність співробітників МВС повинна базуватися на принципах служіння державі та суспільству, ввічливості та дотримання високої культури спілкування та неприпустимість використання державного майна в особистих цілях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук