Підписання угоди по LNG-терміналу треба розслідувати, – Янукович

Володимир Балита, 4 січня 201312521
Підписання угоди по LNG-терміналу

Проект LNG-терміналу повинен бути реалізований. Випадок із сумнівним підписанням документа має бути розслідуваний і зроблені конкретні висновки. Про це в інтерв’ю «Комсомольська правда в Україні» сказав Президент України Віктор Янукович.

«Ми розуміємо, що на цьому шляху нас очікують перешкоди. Але ніякі технічні неув'язки не зупинять нас», – сказав Янукович.

Окрім цього, за словами президента, альтернативи будівництву LNG-терміналу у нашої країни немає. «Цей проект покликаний забезпечити реальну енергетичну незалежність України. Це відповідальне і складне завдання, яке стоїть сьогодні перед урядом», – додав Янукович.

Нагадаємо, 26 листопада Держінвестпроект підписав угоду про співпрацю з компанією Gas Natural Fenosa (Іспанія) в рамках будівництва LNG-терміналу в Одеській області.

З іспанської сторони документ підписав Джорді Сарда Бонвехі, який раніше також фігурував у ролі представника компанії Enegas (Іспанія), нібито зацікавленої в інвестуванні в український LNG-термінал.

Однак компанії Gas Natural Fenosa і Enegas заявили, що ніяких контрактів не підписували, а Джорді Сарда Бонвехі не є їх представником. Іспанські компанії додали, що не розглядають питання участі в консорціумі з будівництва LNG-терміналу в Україні.

Згодом з’ясувалося, що Хорді Сарда Бонвехі є 43-річним лижним інструктором, а нині бізнесменом з Барселони.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук