Підприємці України об’єднаються в рамках Національної платформи бізнес взаємодії

Суспільство7 вересня 20171900

5 вересня у Львів відбулася презентація Національної платформи бізнес-взаємодії, ініційованої Клубом Ділових Людей та Міжнародною організацією з міграції за підтримки Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії. Це лише перший захід в рамках всеукраїнської презентації, що восени пройде у 24 обласних центрах країни.

Ідея спільної платформи, орієнтованої на потреби малого бізнесу виникла ще рік тому і стала масштабним проектом з амбітними цілями. Серед них – створення майданчика для комунікації підприємців, пошуку підрядників і партнерів, навчання та обміну досвідом.

Щоб створити якнайширший інструментарій для учасників проекту, Платформа працюватиме у двох форматах: онлайн та офлайн. Перший включає створення великого Каталогу представників бізнесу, що дозволить підприємцям розповісти про свої товари і послуги. Вже зараз Каталог об’єднує 1500 людей, на етапі презентації Платформи – до кінця жовтня цього року – планують залучити ще мінімум 2500.

«Наша платформа дає можливість передусім знайти клієнтів та підрядників, – розповів Микола Савуляк, Голова Клубу Ділових Людей. – Стартував вже новий проект, який називається «Надійний підрядник», в якому ми вже починаємо сертифікувати підрядників під різні послуги для бізнесу. Друге, чого ми прагнемо досягти: це обмін досвідом і навчання завдяки нетворкінгу і тренінгам, які ми плануємо проводити у різних містах як мінімум 2 рази на місяць. Третє це інформація: новинки, тренди, бізнес-можливості тощо».

Ще одне завдання Платформи – різнопланова допомога підприємцям. Для цього Клуб Ділових Людей залучився сприянням Департаменту економічної політики ЛОДА.

«Ми докладаємо чимало зусиль для того, щоб бізнес почувався комфортно у нашому регіоні. Вже зараз діє Програма відшкодування частини відсотків за кредитами, які беруть суб’єкти малого бізнесу, що ведуть діяльність в деревообробній, харчовій та меблевій сфері. В 2016 році в такий спосіб змогли здешевити кредитний ресурс 16 суб’єктів господарювання, а цього року вже 33», – сказав Роман Филипів, директор департаменту економічної політики Львівської ОДА.

Таким чином Платформа покликана стати тим середовищем, яке об’єднає власників бізнесу та клієнтів, початківців і підприємців зі стажем. Вже незабаром про її можливості дізнаються в Хмельницькому та Тернополі, згодом – в інших містах (деталі на сайті) А це означає, що малий бізнес отримає нагоду розвиватися ефективніше, забезпечуючи своїм зростанням і економічний розвиток країни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук