Підприємця, який продає алкоголь біля «Супутника» на Левандівці, позбавлять трьох МАФів

СуспільствоО.П., 25 липня 20178370

Львівська міська рада планує на найближчому засіданні сесії виключити з перспективної схеми розміщення МАФів об’єкти, які належать власнику кіоска біля «Супутника» на Левандівці. Якщо депутати підтримають таку ухвалу, МАФи демонтують. Таким чином виконавчі органи ЛМР та депутати хочуть підтримати культурно-мистецький центр у конфлікті з підприємцем.

За словами директора КМЦ «Супутник» Олександра Агашкова, на території центру, який розташований на вулиці Повітряній, працює кіоск, де цілодобово продаються алкогольні напої та сигарети, що вже кілька років заважає роботі центру.

«З об’єктом, який розташований на території комунального підприємства, з його власником ми з 2014 року невпинно вели переговори. Він здійснює продаж алкоголю і тютюну, що несумісно із роботою об’єкту культури», - заявив Олександр Агашков.

У МАФі цілодобово продається алкоголь та тютюнові вироби

Кіоск, розташований на території культурного центру, був виключений зі схеми розміщення МАФів ще у 2015 році (фото "Супутника")

Керівництво «Супутника», спільно з активістами та громадою району, кілька років намагались мирно домовитись із власником МАФу щодо перенесення кіоску в інше місце. Однак власник кіоску відмовлявся йти на зустріч мешканцям. До того ж, йому вдалось незаконно отримати свідоцтво на право власності на вищезгаданий МАФ.

Попри спроби зі сторони Львівської міської ради вести перемовини, підприємець не погоджувався на мирне залагодження конфлікту та не з’являвся на зустрічі та обговорення. У зв’язку з цим ЛМР спільно з активістами прийняла рішення: на найближчому засіданні сесії міської ради виключити усі МАФи даного підприємця з перспективної схеми розміщення МАФів у Львові. У такий спосіб чиновники та депутати сподіваються натиснути на власника кіоску.

«Ще у 2015 році було прийнято рішення щодо виключення з перспективної схеми даного МАФу, але правдами і неправдами ця людина оформила право власності на нього. Тому іншого способу тиску на таких підприємців з боку міста немає», - заявив член депутатської комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища Тарас Гупало.

Проект відповідної ухвали вже готовий. У ній мова йде про три кіоски, розташовані за адресами: вул. Кошиця, 7; вул. Юрія Липи, 16 і вул. Гетьмана І. Мазепи 7-13. Зареєстровані МАФи на підприємців Вайда І.Я. та Вайда О.Ю.

Найближча сесія Львівської міської ради відбудеться у вересні. У випадку, якщо депутати підтримають даний проект ухвали, кіоски демонтують.

«Протягом тривалого часу ведуться перемовини з даним підприємцем, щоб він забрав цей об’єкт – оскільки його немає в перспективній схемі розміщення МАФів. Історія законодавчого оформлення права власності на цю споруду є досить звичною для України – я не буду коментувати її легітимність. Протягом певного часу ми пропонували варіанти перенесення об’єкту. Місто вкладає гроші в комунікаційні мережі, а цей об’єкт унеможливлює роботи. Ми здійснювали виїзди на місце, робили наради в мерії – і жодної іншої позиції міста, окрім того, що ми не будемо співпрацювати з нечесними підприємцями, немає», - прокоментував ситуацію Андрій Москаленко.

Цього року ЛМР вкладає в культурно-мистецький центр «Супутник» 1,4 млн грн. 20 серпня у приміщенні «Супутника» розпочнеться другий міжнародний мистецький Фестиваль Параджанова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук