Пільгові е-квитки у Львові почнуть роздавати на початку осені

Квиток можна буде отримати безкоштовно у центрі обслуговування пасажирів або ЦНАПі

СуспільствоБогдан Опока, 24 квітня 2019, 17:19 1813 0

Пільговикам видаватимуть безкоштовні електронні квитки для проїзду у громадському транспорті Львова. Почнуть це робити наприкінці вересня. Обов’язкова умова для отримання — потрібно бути зареєстрованим у Єдиному реєстрі осіб, які мають право на пільгу. Тож львів’яни, що користувалися громадським транспортом на пільгових умовах, зможуть і надалі не платити за проїзд.

Щоб проїхати безкоштовно, потрібно буде піднести свій е-квиток до валідатора. «Більше 150 тисяч мешканців міста мають право на безкоштовний проїзд. Вони і надалі матимуть це право, бо воно надане державою. Але єдина буде відмінність при впровадженні електронного квитка — недостатньо буде зайти в транспорт і сказати: «Посвідчення!», треба буде мати карточку, яку вони всі безкоштовно отримають, і прикласти її до валідатора, тим самим зафіксувавши свою безкоштовну поїздку», — розповів Сергій Журбенко, начальник відділу автоматизованої системи оплати проїзду ЛПК «Львівавтодор».

Завдяки е-квитку пільговики матимуть гарантоване право на проїзд, а міськрада — чітку статистику. Тож перевізники отримуватимуть від міста саме ту суму компенсації, яка була витрачена на пільговий проїзд.

Пільговий е-квиток, як і звичайний, почнуть впроваджувати для всіх видів громадського транспорту вже на початку осені. Вартість впровадження — майже 10 млн євро. Спершу система працюватиме у тестовому режимі, щоб усунути можливі недоліки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук