Після скандалу з Іриною Магдиш в Андрія Садового зріс рейтинг

СуспільствоП.Н., 15 жовтня 201523030

Як свідчить нове опитування соціологічної агенції «Фама», рейтинг чинного мера Львова Андрія Садового становить 53,6%. Це майже на 6% більше від рейтингу опитування, яке було проведене 3-4 жовтня, до резонансного звільнення начальника управління культури Львівської міськради Ірини Магдиш.

Решта кандидатів на міського голову Львова розділили між собою симпатії виборців, суттєво не змінивши своїх позицій. Так, порівняно із опитуванням 9 жовтня рейтинг Дмитра Добродомова зменшився на 3,5%, а Володимира Гірняка на 4,2%.

Дмитро Добродомов – 11,8%

Володимир Гірняк – 11,3%

Руслан Кошулинський – 5,3%

Оксана Юринець – 5,2%

Ігор Зінкевич - 3,6%

Ігор Васюник – 3,2%

Олег Баляш - 2,8%

Анатолій Країнський - 0,8%

Віктор Галасюк - 0,5%

Оксана Жолнович - 0,3%.

Проголосувати проти всіх або зіпсувати бюлетень готові 1,6% респондентів.

Рейтинги кандидатів на посаду міського голови Львова сформовано за результатами опитування львів’ян, які братимуть участь у виборах та з різною мірою визначеності називають кандидатів, за яких голосуватимуть. Окрім того, 12,8% львів’ян не визначились за якого кандидата на посаду міського голови Львова голосуватимуть.

В умовах проведення гіпотетичного другого туру виборів між Дмитром Добродомовим та Андрієм Садовим 83,7% респондентів змогли здійснити вибір на користь одного з кандидатів. Враховуючи відповіді лише тих респондентів, які здійснили вибір, розподіл голосів є наступним: Андрія Садового в другому турі підтримали б 80,1% опитаних, Дмитра Добродомова – 19,9%.

Здійснити вибір за умови, що у гіпотетичному другому турі виборів братимуть участь Андрій Садовий та Володимир Гірняк, змогли 83,7% респондентів. Свою підтримку Андрію Садовому висловили б 82,6% опитаних, а його опонентові – 17,4%.

Рейтинги партій

На відміну від рейтингу кандидатів на посаду мера, рейтинги партій зазнали суттєвих змін. Як і раніше, 5% бар’єр на виборах до ЛМР долають п’ять партій: Об’єднання «Самопоміч», Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Громадянська позиція А. Гриценка», ВО «Свобода», та Народний контроль. Впритул до подолання прохідного бар’єру підібрались ВО «Батьківщина», Українська галицька партія та Українське об’єднання патріотів «УКРОП». За даними опитування, 22,4% львів’ян не мають наміру іти на вибори.

Якби вибори відбулись найближчої неділі, то політичні партії отримали б такий результат:

Об’єднання «Самопоміч» - 41,7% (+8,4% порівняно з опитуванням 9 жовтня);

Блок Петра Порошенка «Солідарність» - 12,7% (-1,5%);

«Громадянська позиція А. Гриценка» - 7,8% (-4,1%);

ВО «Свобода» - 7,8% (-2,6%);

Народний контроль – 6,1% (+0,9%);

Не проходять бар’єр у 5%:

 ВО «Батьківщина» - 4,9%;

Українська галицька партія - 4,9%;

Українське об’єднання патріотів «УКРОП» - 4,4%;

«Наш край» - 2,8%;

Народний Рух України – 1,7%;

Радикальна партія О.Ляшка – 1,5%;

Демократичний Альянс – 1,4%;

Політична партія «Сила людей» - 0,5%;

Опозиційний блок - 0,3%;

«Партія простих людей С. Капліна», Політична партія «ВОЛЯ» та Українська республіканська партія набирають лише 0,2%. Проголосувати проти всіх або зіпсувати бюлетень готові 0,9%.

Рейтинги партій на виборах до Львівської міської ради сформовано за результатами опитування львів’ян, які братимуть участь у виборах та з різною мірою визначеності називають партії, за які голосуватимуть. Окрім того, 11,0 % респондентів не змогли визначитись із вибором між вказаними політичними силами.

Дослідження проводилось методом «face to face» інтерв’ю 9-12 жовтня 2015 року. Було опитано 800 респондентів, старших 18 років. Похибка репрезентативності вибірки з довірчою ймовірністю 0,954 не перевищує 3,5% для показників близьких до 50%, 3% - для показників близьких до 25% або 75%, 2,1% - для показників близьких до 10% або 90%, 1,5% - для показників близьких до 5% або 95%, 0,7% - для показників близьких до 1% або 99%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук