#Післясесійне

БлогиОлександр Ганущин , 26 жовтня 2018 405
Олександр Ганущин
Голова Львівської обласної ради

Ще раз вважаю за доцільне наголосити на результатах вчорашньої XVII сесії для розвитку Львівщини:

1. Затвердили зміни до Програми проектів місцевого розвитку, виписавши нові умови. Громади слабші за бюджетом отримали нові переваги(!) А обласні комунальні заклади – нарешті учасники конкурсу мікропроектів. За Вашою активністю – побачимо і управлінську ефективність. Як тільки проведемо Конкурсну раду, бо будуть ще деякі уточнення, зроблю окремий блог. Поки що – скачуйте програму ось тут.

Проекти місцевого розвитку: Основні зміни на 2019 рік

2. Відновили хід приватизації через аукціони на «ProZorro». Тому є шанс виконати бюджет розвитку в частині спецфонду. Після засідань аукціонних комісій – будуть повідомлення на сайті Львівської обласної ради і не тільки. Програма соціально-економічного розвитку, а саме: ремонти, реконструкції важливих об’єктів мають бути забезпечені грошима! Хто не знає – коштом обласного бюджету будується ось тут.

Відновили хід приватизації через аукціони на «ProZorro»

3. Ще шість обласних комунальних закладів охорони здоров'я: Обласний ендокринний центр, Обласна психіатрична лікарня, Обласна психіатрична лікарня "Заклад", Обласний лікарсько-фізкультурний диспансер, Обласний центр служби крові, Обласна лікарня відновного лікування перетворено на комунальні некомерційні підприємства. Це перший крок, другий – за Міністерством охорони здоров’я – затверджуйте нарешті розширений перелік платних послуг.

+ 6 закладів охорони здоров'я стали комунальними некомерційними підприємствами

4. Уточнені обласні програми на 2019 рік. Зокрема, Комплексна медична програма в частині механізму і видатків на допомогу потребуючим із ФКУ, психіатричної допомоги, соціального супроводу хворих на ВІЛ/СНІД, а також програма з міжнародної технічної допомоги в частині окремих бенефіціарів.

Уточнили обласні програми на 2019 рік

5. Виділено 3100 тис. грн на завершення робіт зі встановлення пам’ятника до 100-річчя ЗУНРу. Не забуваємо про 1 листопада 2018 року – 100 років Листопадового чину!

Понад 3 млн грн – на пам’ятник до 100-річчя ЗУНР

6. Закуплені на «швидку» автомобілі буде належним чином зареєстровано. 700 тис. грн – на ці цілі вже в бюджеті.

На реєстрацію нових машин для «швидкої» – 700 тис грн.

7. Уточнено показники програми підтримки військових частин на 2018 рік. 600 тис грн – у бюджеті на генератор Військового госпіталю Західного регіону.

Скерували 600 тис. грн – на генератор для Військового госпіталю

8. «Перший Західний» продовжить своє мовлення в аналозі. На це – 1 млн грн у змінах до програми інформаційного простору.

1 млн грн – на аналогове мовлення «Першого Західного»

9. Не одним бюджетом єдиним – матимемо11 належно оформлених нових об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення. Кого цікавить перелік – ось він.

Створили 11 об’єктів природно-заповідного фонду

10. Сподіваюся, робота ДАБІ у м. Львові таки покращиться. І після «двійки» за роботу її керівнику, і після переходу на платформу «ProZorro».

ДАБІ у м. Львові – «незадовільно»

Далі буде – Львівська обласна рада працює.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук