Пісний подав до суду на ZAXID.NET, вимагає 100 000 грн

СуспільствоОлег Онисько, 11 квітня 201436450
Василь Пісний зазнав "психічних страждань" після того як громадськість дізналася, що новий начальник департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України свого часу провів 5 місяців на нарах у СІЗО

Керівник департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України Василь Пісний звернувся до суду з вимогою спростувавати і видалити з сайту ZAXID.NET статтю «З економічною злочинністю в Україні боротиметься «Антибіотик»». Пісний вимагає стягнути з авторів статті 100 тис. грн. Перше слухання справи Франківський районний суд Львова призначив на понеділок, 14 квітня.

Обурення  Василя Пісного викликала стаття  «З економічною злочинністю в Україні боротиметься "Антибіотик"», опублікована ZAXID.NET 11 березня, у якій йшлося про деякі маловідомі факти з життя нового начальника департаменту державної служби боротьби з економічними злочинами МВС України.  Йшлося, зокрема, про те, що у середині 90-х Василь Пісний провів п’ять місяців у СІЗО за підозрою у рекеті, а також про чисельну нерухомість, якої встиг набути Пісний і його родина за роки «праці» у системі хронічно недофінансованих правоохоронних органів.

Журналістське розслідування обставин життя Пісного на замовлення ZAXID.NET провели редактори антикорупційного сайту «Наші гроші. Львів» Олександра Губицька та Наталя Онисько. У своїй позовній заяві Василь Пісний вимагає солідарно стягнути з них рекордну за останні 10 років суму фінансового відшкодування від журналістів – 100 000 грн. Щоб мати змогу встановити такий високий розмір штрафу за «образу честі і гідності», Пісний спромігся навіть сплатити 5000 грн судового збору (5% від суми відшкодування), які теж вимагає стягнути із журналістів.

Рекордну суму відшкодування Пісний пояснює своїми стражданнями, який він зазнав після публікації статті про його життя.

«Поширення такої неправдивої інформації через всесвітню мережу Інтернет завдало мені значної моральної шкоди, через необмежений доступ читачів до цієї інформації, завдання душевних, психічних страждань та значний ступінь  зниження престижу, ділової репутації», - йдеться у позовній заяві Василя Пісного (збережена авторська стилістика  – ред.), яку редакція ZAXID.NET отримала ввечері 10 квітня.

Пісний також вимагає видалити компрометуючу його публікацію із ZAXID.NET, «Наші гроші. Львів» та ще кількох сайтів, що передрукували статтю, а також опублікувати спростування.

Перше слухання у «справі про честь та гідність Пісного» відбудеться  Франківському суді Львова у понеділок, 14 квітня, початок засідання о 14:30.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук