Питання про переведення львівських стоматологічних поліклінік на госпрозрахунок знову перенесли

Депутати Львівської міської ради вилучили з порядку денного питання про переведення стоматологічних поліклінік міста на госпрозрахунок. Відповідну пропозицію вніс депутат від ВО «Свобода» Андрій Рікота.

«Немає ніяких обгрунтувань, цифр, ми не зустрілися з стоматологами і не обговорили це питання детально», – сказав він.

Водночас  міський голова Львова Андрій Садовий сказав, що дискутуватиме з депутатами «Свободи» в іншому місці, а не у сесійному залі, коли вирішується таке важливе питання.

«У Луцьку, Вінниці, в багатьох містах вже прийняли таке рішення і тільки у Львові ні. Я вважаю це соромом для міста», – сказав Садовий.

Розгляд питання відклали до наступного пленарного засіданні. За проголосували 51 депутат.

як повідомляв ZAXID.NET, під час минулого засідання сесыъ Львівської міської ради 10 липня протягом двох годин депутати  намагалися дійти консенсусу щодо проекту постанови "Про створення госпрозрахункових відділень стоматологічної допомоги в комунальних поліклініках". Врешті, через суперечки, які виникли в процесі обговорення реформи, розгляд питання перенесли до наступної сесії.

Тоді ж присутні в залі працівники стоматологічних поліклінік Львова виступили категорично проти прийняття такого рішення. Вони заявили, що це питання не на часі, бо в країні нема грошей, а реформи потребують коштів.

Працівники комунальних стоматологічних поліклінік Львова  протестують проти переведення цих медичних закладів на госпрозрахунок від початку 2014 року. Таку систему медики називають крахом безкоштовної стоматології, яка посприяє ще більшій корупції у їхній сфері.

За концепцією госпрозрахунку, пацієнти платитимуть в касу за послуги стоматологів. За ці ж кошти й утримуватимуться поліклініки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук