«Пласт» закликав підлітків бойкотувати російські онлайн-сервіси

СуспільствоАК, 5 вересня 201641708
Марш пластунів у Львові

Керівництво найбільшої  української скаутської організації «Пласт», яка об’єднує близько 10 тис. дітей та підлітків, закликало до бойкоту російських соцмереж та усіх електронних сервісів, зареєстрованих у доменній зоні «.ru».

«Пластовий провід… закликає кожного пластуна/ку, пластові проводи всіх рівнів автоматично ігнорувати сервіси, які зареєстровані в доменній системі «ru».  Це означає, зокрема, що потрібно виключити відповідні електронні адреси з усіх пластових розсилань в інтернеті та видалити усі пластові сторінки у відповідних соціальних мережах (ВКонтакте, Однокласники та ін.)», – сказано, зокрема, у відкритому зверненні Проводу «Пласту», опублікованому 5 вересня на офіційному сайті організації.

Автори звернення також наголошують на ролі батьків пластунів і закликали їх стати прикладом для своїх дітей і відмовитись від використання російських онлайн-сервісів.

В якості альтернативи Провід «Пласту» пропонує пластунам використовувати легальні міжнародні сервіси – Facebook, Google, Twitter, Instagram, YouTube, Vimeo, Apple music, Google music, SoundCloud.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук