Міносвіти і «Пласт» домовилися про співпрацю

СуспільствоОлег Костюк, 14 жовтня 20158090
Міносвіти і «Пласт» домовилися про співпрацю
фото Пласт
Сергій Квіт, Ярослав Юрчишин

У день захисника України, 14 жовтня, Національна скаутська організація України «Пласт» в особі голови Ярослава Юрчишина та Міністерство освіти і науки України в особі міністра Сергія Квіта підписали договір про співпрацю.

Про це повідомила прес-служба «Пласту».

У рамках Форуму всеукраїнських патріотичних справ «Ми – українці» «Пласт» затвердив співпрацю з Міністерством освіти і науки України, підписавши офіційний документ.

«Це свідчить про визнання обома сторонами важливості та потреби у цьому рішенні, оскільки «Пласт» протягом тривалого часу залучений до процесу виховання української молоді та сприяє покращенню системи освіти, зокрема у напрямку патріотичного виховання», - йдеться у повідомленні.

Сторони погодились забезпечити спільну діяльність з питань виховання, розвитку та захисту інтересів дітей та молоді, підтримки національно-патріотичного виховання, розвитку туризму та краєзнавства, залучення учнівської та студентської молоді до пошукової, науково-дослідницької роботи, пропаганди здорового способу життя та розвитку пластового руху.

Фото: Пласт

«Для нас надзвичайно важливою є цей договір, оскільки Пласт та Міністерство освіти і науки України вже тривалий час ведуть співпрацю та пластуни активно залучаються до організації міністерських проектів. Натомість Міністерство освіти і науки всіляко сприяє та зацікавлене у розвитку Пласту», - заявив голова «Пласту» в Україні, Ярослав Юрчишин.

Як повідомлялося, раніше Президент України Петро Порошенко підписав указ про стратегію патріотичного виховання молоді.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук